Skrzynki na listy

Dostarczamy wysokiej jakości, skrzynki na listy oraz kompletne systemy komunikacji domowej łącznie z domofonami. Nasze skrzynki, przeznaczone głównie do budynków mieszkalnych, można z łatwością zamontować na plastikowych, drewnianych i aluminiowych drzwiach, umieścić na ścianie, we wnęce (do wmurowania, lub jako skrzynki przelotowe, jednorzędowe czy wolnostojące).

Skrzynki są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,8 mm. Ich powierzchnię pokrywamy farbami proszkowymi w odcieniach RAL lub imitacjującymi drewno. Każda skrzynka posiada zabezpieczenie antywłamaniowe, które ogranicza możliwość kradzieży gazet czy czasopism.

Drzwiczki są wyposażone w nierdzewny zamek kasetowy dostarczany standardowo z kompletem dwóch kluczy lub na życznie klienta z większą ilością kluczy. Wizytowniki są wykonane z niepalnego białego, brązowego lub czarnego plastiku z wierzchnią przezroczystą plastikową osłoną.

Oferujemy również możliwość ich wykonania z nierdzewnego materiału ANTIVANDAL z wizytownikami wbudowanymi w panel. Oferujemy także możliwość integracji panelu domofonowego bezpośrednio do płyty czołowej skrzynek. Podejmiemy współpracę z producentami stolarki.

Skrzynki na listy - drzwiowe

Zestaw skrzynek składa się z oddzielnej aluminiowej płyty czołowej o standardowej grubości 24 mm oraz z samodzielnej kolumny skrzynek złożonej z dowolnej ilości modułów ustawionych jeden nad drugim (do 18 modułów) lub obok siebie (w zależności od możliwości, jakie daje konkretny rodzaj drzwi). Skrzynki w kolumnie mogą być ułożone poziomo lub skośnie, co jest ostatnio bardzo lubianym rozwiązaniem.

Skrzynki na listy - przelotowe

Zestaw skrzynek składa się z aluminiowej płyty czołowej o grubości 2 mm i oddzielnej kolumny skrzynek, która może być wykonana w taki sam sposób i w takich samych konfiguracjach jak zestaw skrzynek drzwiowych.

Skrzynki na listy - naścienne, wnękowe

Zestaw skrzynek składa się z poszczególnych modułów, które są ze sobą połączone za pomocą nierdzewnych nitów. Skrzynki naścienne mogą zostać dodatkowo wzmocnione solidną obudową lub blachą aluminiową. Skrzynki wnękowe (do wmurowania) posiadają ozdobną ramę obwodową.

Skrzynki na listy - jednorzędowe

Płyta czołowa może zostać wykonana z blachy aluminiowej o grubości 2 lub 3 mm, lub ze szlifowanej nierdzewnej blachy o grubości 1,5 mm. Dostarczamy skrzynki w konfiguracji jednej lub dwóch skrzynek nad sobą. Oferujemy możliwość dodatkowego wyposażenia płyty czołowej w system komunikacji domowej.

Skrzynki ocieplane montowane w drzwi

Ocieplane skrzynki na listy montowane do drzwi. Zestaw skrzynek można konfigurować tak samo jak w przypadku skrzynek drzwiowych, ale dodatkowo są one wyposażone w ocieplaną skrzynię doskonale pasującą do danej kombinacji modułów. Taki rodzaj skrzynek doskonale nadaje się do ocieplenia korytarzy w Państwa budynku. Zapobiegają one przedostawaniu się zimna przez skrzynki na listy.

  • Nasze atuty
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com