Partnerzy

Wyroby silikonowe dla różnych zastosowań

Uwaga

Próbki kolorystyczne przedstawione w serwisie mogą w pewnym stopniu odbiegać od wyglądu rzeczywistego ze względu na rozbieżności prezentacji barw na różnych urządzeniach końcowych

Znajdź nas na Facebooku

Parapety

Parapety wewnętrzne

Przeznaczone do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Szeroka paleta olein doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien. Rdzeń wykonany z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PVC oraz laminatami CPL. Duży wybór kolorów i szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu oraz wysoka jakość poparta wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z PVC.

Parapety zewnętrzne

Przeznaczone do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i aluminiowymi. Przystępna cena. Estetyczne i trwałe (odporne na wpływ warunków atmosferycznych). Dobrze zamontowane chronią elewację budynków i odprowadzają wodę.

Odporne na wilgoć, zaplamienie, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. W swojej ofercie posiadamy również parapety wykonane z drewnopodobnej płyty, jak i parapety drewniane i z konglomeratu.

Specyfikacja i kolorystyka w załącznikach PDF

Parapet PVC

Parapet PVC

Parapet PVC renowacyjny

Parapet PVC renowacyjny

Parapet stalowy

Parapet stalowy

Parapet ALU

Parapet ALU

Zaślepki ALU

Zaślepki ALU

Łącznik ALU

Łącznik ALU

Parapet Alupłytka

Parapet Alupłytka

Parapet aglomarmur

Parapet aglomarmur

Parapet granit

Parapet granit

Parapet marmur

Parapet marmur

Parapet MDF

Parapet MDF
 
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com