Partnerzy

Wyroby silikonowe dla różnych zastosowań

Uwaga

Próbki kolorystyczne przedstawione w serwisie mogą w pewnym stopniu odbiegać od wyglądu rzeczywistego ze względu na rozbieżności prezentacji barw na różnych urządzeniach końcowych

Znajdź nas na Facebooku

O firmie

Zapraszamy klientów sprzedaży hurtowejSkrzynki na listy, systemy komunikacji domowej, domofonyAutoryzowana Grupa Montażowa PORTA - zapewniamy profesjonalny montażPlisa nowoczesny system osłon okiennychŻaluzje plisowane świetnie sprawdzają się w przypadku okien dachowychDo zakupionych u nas okien proponujemy specjalny rabat na produkowane przez nas systemy osłonowe!Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni jak tarasy i balkonyRolowane maty drewniane, bambusowe pozwalają na tworzenie w pomieszczeniach szczególnej atmosfery
Zapraszamy klientów sprzedaży hurtowej
Skrzynki na listy, systemy komunikacji domowej, domofony
Autoryzowana Grupa Montażowa PORTA - zapewniamy profesjonalny montaż
Plisa nowoczesny system osłon okiennych
Żaluzje plisowane świetnie sprawdzają się w przypadku okien dachowych
Do zakupionych u nas okien proponujemy specjalny rabat na produkowane przez nas systemy osłonowe!
Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni jak tarasy i balkony
Rolowane maty drewniane, bambusowe pozwalają na tworzenie w pomieszczeniach szczególnej atmosfery

Firma MARWAL obecna jest na rynku od 1989 roku i posiada w swojej ofercie okna i drzwi pcv, drewniane i aluminiowe w rewelacyjnych cenach oraz bramy garażowe. Posiadamy ekipę montażową z 20-letnim stażem. Zapewniamy fachowy montaż i serwis.

Od początku swego istnienia firma nastawiona jest na działalność w zakresie produkcji systemów osłonowych. Obecnie w ofercie posiadamy wiele systemów zabezpieczających przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. Są to rolety tekstylne wolnowiszące i w prowadnicach, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe (verticale), maty drewniane, moskitiery i markizy. Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi.

Poza wysokiej jakości produktami oferujemy także fachową obsługę oraz doradztwo w dobrze odpowiednich systemów przeciwsłonecznych, każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starając się zadowolić naszych klientów. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem stałych odbiorców.

Od czerwca 2009 roku rozpoczęliśmy produkcję plis pozwalających na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. System ten nie posiada rynny dolnej i górnej,sznurki przymocowane są bezpośrednio do górnej i dolnej listwy przyszybowej okna.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com